Nawigator - szkoły dla chłopców

• 20160610095220_04907_Kopiowanie.jpg
  • 20160610143422_01767_Kopiowanie.jpg
  • 20160609091516_00286_Kopiowanie.jpg

Tymczasowa zmiana w rozkładzie jazdy autobusu linii lewobrzeża

Drodzy Rodzice,

Od poniedziałku 10 października obowiązuje nowy rozkład jazdy naszego szkolnego autobusu na linii Lewobrzeże. Likwidujemy przystanek na Placu Grunwaldzkim.

Na trasie porannej autobus będzie się zatrzymywał na dwóch nowych przystankach:

·         na Placu Rodła - przy LOCIE (w obecnym czasie trwają w tym miejscu roboty drogowe i przystanek jest przesunięty w stronę tzw. Małego ZOO)

·          na Placu Zwycięstwa (przy Medicusie).

Na trasie popołudniowej wprowadzamy przystanki:

·         na Placu Zwycięstwa (przy stacji ORLEN)

·          na Placu Rodła (przy Alei Wyzwolenia/przed Aleją Piłsudskiego)

Rodziców, którzy chcą korzystać z nowych przystanków prosimy o informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o osobisty kontakt z sekretariatem.

Uwaga! Zmiany w rozkładzie jazdy autobusu na linii LEWOBRZEŻE

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że od poniedziałku 26 października obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy dla linii Lewobrzeże.

·         Trasa poranna: Na trasie przejazdu autobusu wprowadzone zostają dwa nowe przystanki (przy ul.Berlinga oraz przy ul.Grota Roweckiego). Autobus będzie odjeżdżał z Niebuszewa 5 minut wcześniej niż dotychczas. Zmianie ulaga także czas odjazdu z pozostałych przystanków.

·         Trasa popołudniowa: nastąpiła jedynie nieznaczna czasowa zmiana w rozkładzie jazdy.

Przypominamy, że zgodnie z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z AUTOBUSU Rodzice są zobowiązani:

·         punktualnie przyjeżdżać na wyznaczony przystanek (co najmniej na trzy minuty przed planowanym odjazdem autobusu).

·         w przypadku porannego spóźnienia zobowiązani są do dowozu dziecka do placówki we własnym zakresie.

·         w przypadku spóźnienia popołudniowego zobowiązani są odebrać dziecko na przystanku końcowym.

Rodzice korzystający dotychczas z autobusu, zainteresowani nowymi przystankami, proszeni są o złożenie uaktualnionego oświadczenia autobusowego.

Jednocześnie informujemy, że obecnie wszystkie miejsca w transporcie szkolnym (na obu liniach) są zajęte. Nie możemy zatem przyjmować nowych zgłoszeń. Osoby, które w przyszłości chciałyby korzystać z transportu szkolnego będą wpisywane na listę rezerwową (dostępna w sekretariacie Przedszkola i Szkoły FALE).

Transport do Fal

Drodzy Rodzice,

Transport szkolny wznawiamy od dnia 2. września. Rozkład jazdy naszych autobusów nie uległ zmianie.

Rodziny zainteresowane korzystaniem z transportu prosimy o przesyłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składanie w sekretariacie dokładnie wypełnionych oświadczeń transportowych. Przypominamy, że oświadczenia transportowe muszą być wypełnione osobno na każde dziecko w rodzinie. Oświadczenia złożone w poprzednim roku szkolnym NIE OBOWIĄZUJĄ (należy ponownie zgłosić dziecko do transportu na nowy rok). Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem transportu.

Oświadczenia transportowe oraz regulamin transportu dostępne są na:

Nowy przystanek na linii prawobrzeża

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że od 9 marca 2015 roku (poniedziałek) wprowadzamy nowy przystanek na linii  Prawobrzeże- Przecław Osiedle Zielone Pole.

Trasa przejazdu oraz pozostałe przystanki pozostają bez zmian. Nastąpiło tylko niewielkie przesunięcie czasowe w rozkładzie jazdy.

Aktualnie obowiązujący rozkład jazdy oraz zaktualizowany druk oświadczenia transportowego można pobrać w zakładce "Transport".

Nowy przystanek na linii lewobrzeża

Drodzy Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że po feriach wprowadzony został nowy przystanek na linii Lewobrzeże (przy skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Poniatowskiego). Trasa przejazdu oraz pozostałe przystanki pozostają bez zmian. Nastąpiło tylko minimalne przesunięcie czasowe w rozkładzie jazdy.

Aktualnie obowiązujący rozkład jazdy oraz zaktualizowany druk oświadczenia transportowego można pobrać, sięgając do zakładki Transport.